Sõiduki ülevaatus pärast liiklusõnnetust kahjude hindamiseks, kui tegemist on kindlustusjuhtumiga.

Sõidukit ei ole vaja mingil erilisel moel ette valmistada õnnetusjuhtumi käigus sõidukile tekitatud kahjustuste kontrollimiseks ja muude kahjustuste kindlaksmääramiseks, mis on aluseks kindlustusseltsile remondikalkulatsiooni või eraisikule informatiivse kalkulatsiooni koostamisel. Siiski on soovitatav, et omanik kontrolliks sõiduki eelnevalt ise hoolikalt üle. See on vajalik selleks, et eristada viimase õnnetuse käigus tekkinud kahjustused kõigist eelnevatest kahjustustest.

Keegi ei tunne sõidukit paremini kui omanik!

  • Kui kahjustatud sõiduk on väga määrdunud, on hea mõte enne ülevaatust see survepesuriga üle pesta, et kahjustuste hindamine oleks võimalikult objektiivne – liiva-, pori- või bituumenikihi all olevaid kahjustusi on väga raske näha.
  • Kui sõiduk on juba remonti toodud ja me avastame ise lisakahjustusi, siis nende remondi ja selle eest tasumise kooskõlastamine kindlustusseltsiga võtab palju aega*.
  • Kliendi soovil saame peale auto täielikku ülevaatust teha pakkumise ka muude (käesoleva kindlustusjuhtumiga mitteseotud) kasutusest tingitud või korrosioonikahjustuste kõrvaldamiseks – kui teostame kõik vajalikud tööd samaaegselt kindlustusjuhtumi raames teostatava remondiga, läheb see kliendile vähem maksma!
  • Rusikareegel – mida rohkem detaile me korraga värvime, seda odavam tuleb ühe detaili värvimine. Ja ka tööaeg ei pikene oluliselt. Nii et ärge kartke küsida tehnikult mistahes küsimusi mistahes kahjustuste kohta. Oleme valmis koostama mõistliku kalkulatsiooni.

Kõigi teadaolevate kahjude ühekorraga kirjeldamine on nii kliendi huvides, kes soovib remonditud auto võimalikult kiiresti kätte saada, kui ka kindlustusfirma huvides, kes on huvitatud taastamise kogumaksumuse kiirest kokkuleppimisest. Loomulikult on see ka meie autoteeninduse huvides, et me saaksime oma tööd võimalikult optimaalselt korraldada.

  • Enne sõiduki ülevaatusele toomist palume teil eelnevalt täita kindlustusfirma või oma kindlustusmaakleri veebilehel olev teade tekitatud kahju kohta. Näiteks IIZI Kindlustusmaakler on loonud selleks väga mugava elektroonilise keskkonna. NB! Pange tähele, et enamik kindlustusseltse on täielikult üle läinud elektroonilisele asjaajamisele ja nende veebilehtedel tuleb end tuvastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. See on vajalik selleks, et täita isikuandmete kaitse seadusest tulenevaid nõudeid. Sel põhjusel ei soovi kindlustusseltsid teie isikuandmeid autoteenindusega jagada, seega on mõistlik tulla meie juurde kahjude hindamiseks pärast seda, kui olete kindlustusandja veebilehel juhtumi vormistanud.
  • Et vältida ülevaatuse ja kahjude hindamise järjekorras ootamist, täitke meie veebilehel https://revalgroup.ee/ spetsiaalne vorm, kuhu saate sisestada oma isiklikud kontaktandmed, sõiduki andmed, laadida üles fotod kahjustustest ja broneerida ülevaatuse aja. Siis võite olla kindel, et teid võetakse vastu teie soovitud ajal, väljaspool elavat järjekorda ja ülevaatus ise kestab umbes 15 minutit.
  • Kui te ei saa broneerida aega meie veebilehel, võite helistada meile telefonil 670 2220.
  • Sõidukit on võimalik esitada ülevaatuseks ka kaugteel/digitaalselt – kui kahjustused on väikesed või kui kahjustuste olemus on fotode põhjal väga selge. Fotod ja andmed saab laadida meie veebilehele https://damageinspection.cab.se/4330215d-1a89-460f-aae9-cbbd195fadb5/#/booking/start . Samuti saate täita vormi ja laadida üles fotod IIZI Kindlustusmaakleri veebilehel https://iizi.ee/kahjud või kasutada rakendust Caroom.io.
  • Kui olete otsustanud kasutada digitaalse ülevaatuse võimalust, täitke palun enda poolt valitud vorm ja saatke e-kiri aadressile: plekk@revalgroup.ee . Me vaatame materjalid läbi ja võtame teiega ühendust. Olge siiski valmis selleks, et kutsume teid kohapeale või tuleme ise kahjustusi visuaalselt üle vaatama – kui miski tundub meile arusaamatu või seda on vaja põhjalikumalt uurida.

NB! Selleks, et täielikult aru saada, millised on teie sõiduki kahjustused, on mõnel ülevaatusel vaja
kasutada tõstukeid või spetsiaalseid diagnostikaseadmeid!
Eelnev broneerimine ja õigesti läbi viidud ülevaatus vähendab varjatud defektide esinemise ohtu!

Rohkem postitusi

Broneeri aeg

Sisesta oma sõiduki andmed ja teeme personaalse pakkumise 24H jooksul