Kui palju maksab autodetailide värvimine?

Kliendid küsivad sageli, kui palju maksab mingi konkreetse autodetaili värvimine. Tuleb märkida, et oleme väljunud turunišist, kus anti hinnang värvimistööde maksumusele konkreetse detaili põhiselt või tükikaupa. Kõik korralikud ja hästivarustatud töökojad, mis tegutsevad kas siis peamiselt kindlustusturul või kereremonditurul üldiselt, töötavad nüüd laboratoorsete testide ja täpselt mõõdetud aja alusel. Iga demonteerimis-, montaaži- ja värvimistoiming arvutatakse 30-sekundilise täpsusega.

Meie autoteenindus kasutab Rootsi ettevõtte CABAS programmi, mis viib iga turule tuleva auto oma laboratooriumisse, võtab selle lahti ja paneb kokku, mõõdab millimeetri täpsusega selle pinna, arvutab spetsiaalsete valemite ja laborikatsete põhjal osade värvimiseks kuluva materjali ja aja ning taastamistööde mahu. Selle tulemusena on meie kalkulatsioonid äärmiselt täpsed ja läbipaistvad.

Kui soovite saada autovärvimise pakkumist, soovitame teil individuaalse kalkulatsiooni tegemiseks meiega ühendust võtta. Kui kahjustus ei ole väga keerukas, võite saata mõned fotod kontaktivormi kaudu. Kui kahjustused on keerukad või tegemist on korrosioonikahjustustega, siis on kõige parem tulla meie autoteenindusse, näidata meile auto ette ja siis saame hinnata remondikulusid sendi täpsusega, samuti anda prognoosi taastatud osa garantii ja vastupidavuse kohta.

Näiteks arvavad kliendid sageli, et korrosioonikahjustused on väikesed, kuid tegelikult selgub, et tegemist on läbiva korrosiooniga ning vastavalt eelarvele ja kahjustuse iseloomule peame valima õige remonditaktika. Omalt poolt saame pakkuda kliendile teenuseid alates iluremondist kuni detailide vahetuseni.  

Peamiselt kasutame kõrgema klassi värvimaterjale tootjalt Standox. Ostame ka mõningaid vajalikke materjale teistelt tipptootjatelt, nii et me ei hoia kokku materjalide kvaliteedilt. Lisaks järgime kõiki tehnoloogilisi protsesse, mis on ette nähtud nii Standoxi kui ka sõidukitootjate poolt.

Vähetähtis pole ka see, et me maksame kõik kehtestatud maksud ja järgime kõiki seadusi, sealhulgas neid, mis käsitlevad ohtlike ainete utiliseerimist. Aga nagu näitab praktika, on meie kalkulatsioonid täiesti konkurentsivõimelised ka võrreldes nende töökodadega, mis säästavad materjalide ja tehnoloogiate pealt ning väldivad maksude maksmist. Seega, ärge kartke meilt hinnapakkumisi küsida. Esiteks saate pädeva võrdlusaluse ja teiseks saavad meist teile usaldusväärsed partnerid. Nagu ütleb vanasõna: „Küsija suu pihta ei lööda!”. Mistahes keerukusega kalkulatsioonide koostamine on teile tasuta!

Rohkem postitusi

Broneeri aeg

Sisesta oma sõiduki andmed ja teeme personaalse pakkumise 24H jooksul