Kuidas autot remondiks ette valmistada?

 1. Eemaldage autost (eriti pagasiruumist) kõik mittevajalikud isiklikud asjad.  Põhjused on lihtsad:
  • mõned eriti „õrnad“ salongidetailid paneme tavaliselt tagasi autosse;
  • auto tagaosa remondiks tuleb lahti võtta pagasiruumi sisepaneelid ja kui pagasiruumis on teie asjad, sh prügi, siis võtab korra loomine palju aega ja mõni asi võib üldse kaduma minna;
  • pärast remonditööde lõpetamist koristame me tavaliselt auto ära ja autos olevad esemed segavad tööd. Eriti kui tegemist on selliste paneelide remondiga, millele tuleb ligi pääseda seestpoolt (uksed, tagumised poritiivad, tagumise kaitseraua luuk).
 2. Asetage eemaldatava veokonksu (haagisekonksu) võti nähtavale kohale. Üldjuhul soovitame viimase pärast igat kasutamist eemaldada ja autos hoida, sest lukud roostetavad ja sageli ei ole meil võimalik autot lahti võttes konksu eemaldada. Sellisel juhul peame kasutama erakorralisi meetmeid, kuni lukkude puurimiseni. Samas mõnikord võivad kindlustusseltsid keelduda haagisekonksu luku taastamise hüvitamisest.
 3. Pange ratta lukustatavate poltide võti nähtavale kohale. Sageli tuleb meil remondi käigus rattad maha võtta ja kogu auto sõna otseses mõttes „läbi kaevata“, et leida spetsiaalse mutri või poldi võti ja see ei ole kõige produktiivsem tegevus.
 4. Eemaldage lapse turvavarustus ise, eriti kui selle on paigaldanud tootja sertifitseeritud tehnikud. Töö spetsiifilisuse tõttu ei ole meie tehnikud alati võimelised paigaldama seda varustust ettenähtud viisil – on kinnitusi, millest teavad ainult tootja ja/või autoomanik.
 5. Eemaldage katuselt lisavarustusena paigaldatud katusereelingud.
 6. Remondiks ei ole vaja sõidukit eelnevalt pesta – me peseme selle ise, nii enne kui ka pärast remonti. Pange tähele, et põhjalik pesu ja bituumeni eemaldamine ei kuulu tasuta teenuse alla.
  Soovi korral võib klient alati tellida täiendava põhjaliku välispesu (sh bituumeniplekkide,
  soolade, roosteplekkide eemaldamine lakilt ja värvilt jne) ja põhjaliku sisepuhastuse.
  NB! Pärast värvimist ei soovitata autot vähemalt 10 päeva jooksul pesta. Vähemalt 16 päeva jooksul ei tohiks värvitud osadele kanda kaitsevahasid ega keraamilist kaitset. Sama kehtib ka reklaamkilekleebiste kohta.

Rohkem postitusi

Broneeri aeg

Sisesta oma sõiduki andmed ja teeme personaalse pakkumise 24H jooksul