Meist

Reval Group OÜ on kaasaegse tehnika ja kõrgelt kvalifitseeritud personaliga autoteenindus, mis pakub klientidele kiiret ja kvaliteetset autoremonti, regulaarset hooldust ja diagnostikat. Meie lugu sai alguse juba 1997. aastal!

Viimastel aastatel on meie prioriteet nihkunud keretööde suunas, st pöörame erilist tähelepanu värvimisele, samuti plekk-, alumiiniumja plastdetailide remondile. Samas garanteerime teile, et ükski autoremondiga seotud päring ei jää mõistliku aja jooksul vastuseta!

Samuti täidame ja remondime kliimaseadmeid, reguleerime sildu, teostame põhilisi elektritöid ja enamlevinud automarkide diagnostikat. Isegi kui me ei saa mõnda teenust pakkuda, püüame klienti nõustada ja soovitada mõnd teist usaldusväärset töökoda, mis on spetsialiseerunud konkreetsetele töödele.

2000 m2 suurusel pinnal asuv autoteenindus on varustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega ja töötab kõrgetele klienditeeninduse standarditele vastavalt. Teie auto eest hoolitsevad autoteeninduse kogenud töötajad, kes täiendavad pidevalt oma teadmisi täienduskoolitustel.

Meie prioriteet on pakkuda parima hinna ja kvaliteedi suhtega teenuseid sõidukitele, mille tehasegarantii on juba lõppenud. Pakume keretöid ka garantiisõidukitele, kui mingil põhjusel originaalesinduse pakkumine teile ei sobi.

Meie eesmärgiks on terviklik ja kliendikeskne teenus. Lisaks tellitud ja teostatud töödele anname kliendi soovil autole hinnangu, mis aitab kliendil vältida ebamugavusi sõiduki edasisel kasutamisel.

 

Me väärtustame oma klienti!

Kliendid meist

Александр С.
Александр С.
2023-12-06
Обращался для замены крыла, фары и покраски бампера. Все сделано на отлично и очень оперативно. Цены ниже чем у официалов. Очень доволен. Рекомендую
niko papa
niko papa
2023-12-04
Very good job guys thank you very much from suzuki
Roman Antipov
Roman Antipov
2023-12-03
Выбрал их по отзывам. Отличная работа. Попали в цвет, всё сделали чётко! Советую!
Margus Pärn
Margus Pärn
2023-09-20
Sõbralik teenindus. Värvimistöö oli korralik. Peavad oma lubadusip
Viktoria Skljarova
Viktoria Skljarova
2023-09-10
Professional and efficient service! Took good care of my BMW: fixed the parking sensor and repainted the bumper. Customer service is friendly and straightforward. Thank you, Andrei!
Сергей Шибаев
Сергей Шибаев
2023-07-02
Отличный ресторан
Igor Kondratenko
Igor Kondratenko
2023-06-30
Keretööd oli korralikult tehtud