Kere ja -värvitööd

Värvitööd

Vaid parim on piisavalt hea. See kehtib ka auto värvimaterjalide kohta. Õige värv peab vastu terve sõiduki eluea. Värvime sõiduki kiht kihi haaval – kruntvärv, täitevkrunt ja värv – ning kõik kihid on omavahel täiuslikult sobitatud. Meie värv on toonispetsiifiline, sobiva koostise ja kõrgläikega.

Kere- ja värvitööd

Oleme spetsialiseerunud sõiduki kere- ja värvitöödele, kus tunneme oma tööd kõrgeimal tasemel. Omame kvalifitseeritud meeskonda, kes pakub parimat kvaliteeti tehtud töödele sõltumata auto margist. Oma töös pöörame suurt tähelepanu keskkonnasõbralikkusele.

Meie prioriteediks on pakkuda parima hinna ja kvaliteedi suhtega teenust sõidukitele, millel on tehase garantii juba lõppenud. Meie sihiks on kompleksne ja kliendikeskne teenindus – lisaks tellitud ja teostatud töödele anname autole hinnangu, et vältida kliendi ebamugavusi auto edasisel kasutamisel.

Reval Group OÜ – see on kaasaegse sisseseade ning kõrgelt kvalifitseeritud meeskonnaga autoteenindus, mis pakub oma kliendile kiiret ning kvaliteetset autoremonti, hooldust ja diagnostikat.

Broneeri aeg kahju hindamiseks

Selle linki kaudu saate sisestada kogu materjali digitaalseks ülevaatuseks.