Reval Group ja Sir Autorent pakuvad autoremondi ajaks asendusautosid

Alates 1. novembrist pakub Reval Group ettevõttes remondis olevate autode omanikele asendusauto kasutamise teenust, kasutades selleks tuntud Eesti ettevõtte Sir Autorent autoparki. Autosid pakutakse kliendile kõige sobivamatel tingimustel sõltuvalt kindlustustingimustest, remondi kestusest ja muudest teguritest. 

„Seni oleme pakkunud oma klientidele asendussõidukeid oma autopargist, kuid tellimuste arv on kasvuteel ning autoremondiettevõttel ei tundu otstarbekas rendiautode parki pidevalt uuendada, et klientide vajadusi kõige paremini rahuldada. Sir Autorendil on kümneid praktiliselt uusi autosid. Lisaks uuendatakse autoparki pidevalt. Ma arvan, et meie kliendid hindavad seda,“ ütles Reval Groupi juhatuse liige Andrei Gudim.

Tänaseks meie rendipargis rohkem kui 80 erinevat tüüpi autot, nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga, samuti kliimaseadmega. Olen kindel, et Reval Groupi kliendid jäävad rahule,“ ütles Sir Autorenti juhatuse liige Hannes Luht.

Lisaks lühiajalisele autorendile pakub Sir Autorent OÜ pikaajalise (täis)rendi ja transfeeri teenust, sealhulgas luksklassi autode ja väikebussidega.

Reval Group OÜ on kaasaegse tehnika ja kõrgelt kvalifitseeritud personaliga autoteenindus, mis pakub klientidele kiiret ja kvaliteetset autoremonti, hooldust, diagnostikat ja kõrgeima kvaliteediga keretöid.

Sir autorendi kontakt

Telefon: +3725651353

Rohkem postitusi

Broneeri aeg

Sisesta oma sõiduki andmed ja teeme personaalse pakkumise 24H jooksul