Millal minna ülevaatusele – kas enne või pärast autoteeninduses käiku?

Autoomanikud küsivad sageli, kuidas oleks parem autot tehnoülevaatuseks ete valmistada – kas minna kõigepealt ülevaatusele ja seejärel autoremonditöökotta või vastupidi, kõigepealt parandada töökojas ära kõik vead ja alles siis minna ülevaatusele?

Vanemate autode puhul soovitame kindlasti kõigepealt läbida tehnoülevaatus, saada puuduste nimekiri ja seejärel minna autoremonditöökotta neid kõrvaldama.

Vahel juhtub, et autoteeninduse ja tehnoülevaatuse spetsialistide arvamused mõnede komponentide seisukorra suhtes on erinevad, kuna viimaste seadmed, näiteks need, mida kasutatakse vedrustuse kontrollimisel, avaldavad sõlmedele suuremat mõju ja selle tagajärjel ilmnevad puudused, mis ei ole meile nähtavad. See kehtib ka pidurite, heitgaaside ja palju muu kohta.

Soomes on ülevaatust teostav tehnik autojuhi parim sõber. Soomlased lähevad sageli kõigepealt tehnilisele ülevaatusele, saavad puuduste nimekirja, kõrvaldavad need töökojas ja lähevad siis uuesti ülevaatusele, et kontrollida, kas töökoda on ikka varuosi vahetanud vastavalt esitatud arvele.

Seega soovitame ka meie autojuhtidele kõigepealt minna tehnoülevaatusele, ning esmalt veenduda, et autos oleksid olemas tulekustuti, esmaabikomplekt ja muu ülevaatuseks vajalik. Ja alles siis tulge autoteenindusse. Siis on remont täpne ja kulutuste seisukohast võimalikult otstarbekas.

Lisaks pakume oma klientidele tehnilise ülevaatuse läbimise teenust ilma autoomaniku otsese osaluseta, st te jätate meile võtmed ja dokumendid, millega meie läheme ülevaatuspunkti, saame puuduste nimekirja, remondime kõik ära, läheme uuesti ülevaatusele ja väljastame lõpliku kinnituse ülevaatuse läbimise kohta.

Sellisel juhul lisandub remondi hinnale tehnoülevaatuse teenuse hind (vastavalt hinnakirjale) ja meie teenuse maksumus summas 20 eurot. See hind ei sõltu sellest, mitu korda peame ülevaatusel käima, et saada lõplik kinnitus, et kõik vead on parandatud. Kasutame aadressil Kadaka tee 183b asuva Targa OÜ tehnoülevaatuse teenuseid.

Rohkem postitusi

Broneeri aeg

Sisesta oma sõiduki andmed ja teeme personaalse pakkumise 24H jooksul